Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-88 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65 891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 57 695 мың теңге;
2) шығындар 66 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 875 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 28-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 69 845 мың теңге;
2) шығындар 81 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 427 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2022-2024 годы
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 16-88.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 65 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 196 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 57 695 тысяч тенге;
2) затраты 66 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 875 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 28-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 79 106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 261 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 69 845 тысяч тенге;
2) затраты 81 533 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе: бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 427 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 427 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 427 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 28-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 127 370 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 106 198 мың теңге;
2) шығындар 130 512 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 142 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 142 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 28-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 212 667 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 204 454 мың теңге;
2) шығындар 214 688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 021 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 021 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 021 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 28-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022-2024 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств 2 427 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 28-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 127 370 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 172 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 106 198 тысяч тенге;
2) затраты 130 512 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 142 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 142 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3142 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 28-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 212 667 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 213 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 204 454 тысячи тенге;
2) затраты 214 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 021 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 021 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 021 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 28-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: