Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 19-4 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 470 063 мың теңге:
салықтық түсімдер 108 962 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 361 101 мың теңге;
2) шығындар 488 268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 205 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 18 205 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 09.11.2022 № 34-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65 498 мың теңге:
салықтық түсімдер 7 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 57 802 мың теңге;
2) шығындар 65 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 102 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 102 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 102 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 09.11.2022 № 34-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2022-2024 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 19-4.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 470 063 тысячи тенге:
налоговые поступления 108962 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 361 101 тысяча тенге;
2) затраты 488 268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 205 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 18 205 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 09.11.2022 № 34-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 65 498 тысяч тенге:
налоговые поступления 7 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 57 802 тысячи тенге;
2) затраты 65 600 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 102 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 102 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 102 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 09.11.2022 № 34-1 (вводится в действие с 01.01.2022).

11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының хатшысы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 19-4 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті

11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Коксуского района А. Досымбеков
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 30 декабря 2021 года № 19-4
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2022 год