Жайылымдарды геоботаникалық зерттеулері негізінде Панфилов ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 298 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабын "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31,37 бабтарын,"Жайылымдар туралы" Қазастан Республикасы 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9 бабына сәйкес Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданының геобатаникалық зерттеулері негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Панфилов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі,Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) Осы Қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы қаулының Панфилов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын және мерзімді баспа басылымында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімнің орынбасары Ш.Б.Курбановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Өмірәлиев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2021 жылдың "04" мамырдағы № 298 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Панфилов ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Панфиловскому району на основании геоботанического обследования пастбищ на 2021-2022 годы
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 4 мая 2021 года № 298
Согласно статьи 17 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31,37 Закона Республика Казахстан от 23 января 2001 года "О местном самоуправлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборота Панфиловского района на основании геоботанического обследования, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства" акимата Панфиловского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Панфиловского районного акимата и на опубликование в периодическом издании.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Курбанов Ш.Б.заместителя акима Панфиловского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Умралиев
Приложение к постановлению акимата Панфиловскому района от "04" мая 2021 года № 298
Схема пастбищеоборотов по Панфиловскому району на основании геоботанического обследования пастбищ