Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-83-448 "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 тамыздағы № 7-10-54 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-83-448 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5872 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 329 398 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 235 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 94 310 мың теңге;
2) шығындар 332 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 085 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 085 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 615 мың теңге;
2) шығындар 26 493 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 100 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 12 января 2021 года № 6-83-448 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2021-2023 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 24 августа 2021 года № 7-10-54
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2021-2023 годы" от 12 января 2021 года № 6-83-448 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5872) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 329 398 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 235 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 94 310 тысяч тенге;
2) затраты 332 483 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 085 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 085 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 778 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 615 тысяч тенге;
2) затраты 26 493 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 100 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 100 тысяч тенге.";

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 981 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 981 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 981 мың теңге.";
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 575 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 296 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 59 279 мың теңге;
2) шығындар 97 151 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 576 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 10 576 мың теңге.";
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 489 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 117 мың теңге;
2) шығындар 45 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 922 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 922 мың теңге.";
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 115 029 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 981 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 981 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 981 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 86 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 296 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 59 279 тысяч тенге;
2) затраты 97 151 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 576 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 10 576 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 42 606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 489 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 117 тысяч тенге;
2) затраты 45 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 922 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 922 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 922 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 115 029 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 821 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 196 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 196 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 196 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 196 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.