О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2022-2024 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 декабря 2021 года № 7-15-78.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 408 842 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 323 388 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 85 454 тысячи тенге;
2) затраты 464 184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)55 342 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55 342 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 55 342 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 7-32-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 43 710 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 142 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 568 тысяч тенге;
2) затраты 44 494 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 784 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 784 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 784 тысячи тенге.

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-78 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 408 842 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 323 388 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 85 454 мың теңге;
2) шығындар 464 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 55 342 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55 342 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 55 342 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7-32-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41 568 мың теңге;
2) шығындар 44 494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 784 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 784 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 784 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 7-32-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 51 927 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 512 тысяч тенге;
2) затраты 57 704 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 747 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 747 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 7-32-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 65 952 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 661 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 291 тысяча тенге;
2) затраты 70 043 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 091 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 091 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 091 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 08.12.2022 № 7-32-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7-32-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 957 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 35 512 мың теңге;
2) шығындар 57 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 747 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 747 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7-32-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65 952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 54 291 мың теңге;
2) шығындар 70 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 091 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 091 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7-32-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022-2024 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2022 № 7-32-164 (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Предусмотреть в бюджете города Жаркент на 2022 год бюджетные изъятия в районной бюджет в сумме 212 369 тысяч тенге.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-15-78
Бюджет города Жаркент на 2022 год

Ескерту. 14 - тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7-32-164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2022 жылға арналған Жаркент қаласының бюджетінде 212 369 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін.
16. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-78 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Жаркент қаласының бюджеті