Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 7-18-89 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 251 964 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 119 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 132 936 мың теңге;
2) шығындар 252 189 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 225 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 225 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 7-33-154 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 262 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 52 977 мың теңге;
2) шығындар 62 240 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 1 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2022-2024 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2021 года № 7-18-89.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 251 964 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 119 028 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 132 936 тысяч тенге;
2) затраты 252 189 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 225 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 225 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2022 № 7-33-154 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 62 239 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 262 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 52 977 тысяч тенге;
2) затраты 62 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 тысяча тенге.

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 7-33-154 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 621 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 38 961 мың теңге;
2) шығындар 45 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 15 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 7-33-154 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 646 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 32 512 мың теңге;
2) шығындар 69 158 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 14 000 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 7-33-154 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022-2024 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2022 № 7-33-154 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 45 582 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 621 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 961 тысяча тенге;
2) затраты 45 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2022 № 7-33-154 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 55 158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 646 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 512 тысячи тенге;
2) затраты 69 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 14 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2022 № 7-33-154 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: