Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтарындағы № 47-157 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 21-73 шешімі
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 47-157 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5884 болып тіркелген,) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2. көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 115 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 79 542 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 138 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 500 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23 500 мың теңге;"
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 215 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 234 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 981 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 56 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 602 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алматинской области Кегенского районного маслихата от 13 января 2021 года № 47 -157 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2021-2023 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2021 года № 21-73
Алматинской области Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года № 47-157 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5884) следующие изменения:
2. пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:"
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 115 149 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 79 542 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 138 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 500 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 23 500 тысяч тенге;"
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 52 215 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 234 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 981 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 56 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 602 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 602 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 100 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 100 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандың маслихаттың хатшысы       Т. Әлімбай

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 100 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 100 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Т. Алимбай

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген ауданы маслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 21-73 шешіміне 2- қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы "13" қаңтардағы № 47-157 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Кегенского районного маслихата от "13" декабря 2021 года № 21-73
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от "13" января 2021 года № 47-157
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы