2022-2024 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2022 жылға:
1)кірістер – 56287 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49983 мың теңге;
2)шығындар – 57077 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -790 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2022 жылға:
1)кірістер – 46727 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40386 мың теңге;
2)шығындар – 56125 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9398 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9398 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2022 жылға:
кірістер – 257981 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 251306 мың теңге;
2) шығындар – 259472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов Байзакского района на 2022-2024 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 21-2
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 56287 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6243 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 49983 тысячи тенге;
2) затраты – 57077 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -790 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 790 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 46727 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6280 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40386 тысячи тенге;
2) затраты – 56125 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -9398 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 9398 тысячи тенге
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 257981 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6675 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 251306 тысячи тенге;
2) затраты – 259472 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -551 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 551 мың теңге;
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2022 жылға:
1)кірістер – 146667 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 142522 мың теңге;
2)шығындар – 148126 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1459 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 36-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 657168 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жалғызтөбе ауылдық округіне – 36313 мың теңге;
Дихан ауылдық округіне – 32176 мың теңге;
Мырзатай ауылдық округіне – 31720 мың теңге;
Темірбек ауылдық округіне – 27218 мың теңге;
Түймекент ауылдық округіне – 35320 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округіне – 39986 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 28124 мың теңге;
Ынтымақ ауылдық округіне – 31076 мың теңге;
Суханбаев ауылдық округіне – 33477 мың теңге;
Қостөбе ауылдық округіне – 33486 мың теңге;
Бурыл ауылдық округіне – 48958 мың теңге;
Көптерек ауылдық округіне – 28540 мың теңге;
Үлгілі ауылдық округіне – 33619 мың теңге;
Сарыкемер ауылдық округіне – 82022 мың теңге;
Қызыл жұлдыз ауылдық округіне – 36478 мың теңге;
Ботамойнақ ауылдық округіне – 37944 мың теңге;
Байтерек ауылдық округіне – 31661 мың теңге;
Сазтерек ауылдық округіне – 29050 мың теңге.

5) дефицит бюджета (профицит) – -551 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 551 тысячи тенге
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 146667 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4115 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 30 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 142522 тысячи тенге;
2) затраты – 148126 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1459 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 1459 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 05.12.2022 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенции передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2022 год установить в размере 657168 тысяч тенге, в том числе:
Жалгызтюбинский сельский округ – 36313 тысячи тенге;
Диханский сельский округ – 32176 тысячи тенге;
Мырзатайский сельский округ – 31720 тысячи тенге;
Темирбекский сельский округ – 27218 тысячи тенге;
Туймекентский сельский округ – 35320 тысячи тенге;
Жанатурмысский сельский округ – 39986 тысячи тенге;
Кокталский сельский округ – 28124 тысячи тенге;
Ынтымакский сельский округ – 31076 тысячи тенге;
Суханбаевский сельский округ – 33477 тысячи тенге;
Костюбинский сельский округ – 33477 тысячи тенге;
Бурылский сельский округ – 48958 тысячи тенге;
Коптерекский сельский округ – 28540 тысячи тенге;
Улгулинский сельский округ – 33619 тысячи тенге;
Сарыкемерский сельский округ – 82022 тысячи тенге;
Кызылжулдызский сельский округ – 36478 тысячи тенге;
Ботамойнакский сельский округ – 37944 тысячи тенге;
Байтерекский сельский округ – 31661 тысячи тенге.
Сазтерекский сельский округ – 29050 тысячи тенге.

3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Ақбаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№22-2 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтер бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 36-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата 30 декабря 2021 года
№22-2
Бюджет сельских округов Байзакского района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 05.12.2022 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
І. ДОХОДЫ