2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 14-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін:
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 207 618 мың теңге;
салықтық түсімдер – 30 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177 053 мың теңге.
2) шығындар – 217 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 132 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 132 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 266 534 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 258 543 мың теңге.
2) шығындар – 268 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 765 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 765 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 99 364 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95 246 мың теңге.

О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года № 14-2
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2022 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 206 862 тысяч тенге;
налоговые поступления – 30 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 176 297 тысяч тенге;
2) затраты – 216 994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -10 132 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 10 132 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 10 132 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 278 436 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 270 445 тысяч тенге;
2) затраты – 280 201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 765 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 765 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 106 633 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 515 тысяч тенге;

2. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған трансферттер сомалары ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Сеитов
Жамбыл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 14-2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 12.10.2022 № 24-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР
207618
1
Салықтық түсімдер

2. В бюджете сельских округов на 2022 год учесть предусмотренные суммы трансфертов из средств районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Сейтов
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата от 31 декабря 2021
года № 14-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 09.12.2022 № 27-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ
206862
1
Налоговые поступления