Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 "2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 шілдедегі № 11-2 шешімі
Жамбыл облысы Жуалы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4887 болып тіркелген) "Жамбыл облысы Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Жамбыл облысы Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері" тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін":
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер – 166 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 103 189 мың теңге;
2) шығындар – 176 662 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 10 496 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 39 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 952 мың теңге;
2) шығындар – 39 674 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 641 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер – 83 563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76 925 мың теңге;
2) шығындар – 84 592 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 029 мың теңге.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) кірістер – 30 792 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 957 мың теңге;
2) шығындар – 31 057 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 265 мың теңге
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) кірістер – 30 187 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 591 мың теңге;
2) шығындар – 30 667 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 480 мың теңге
1.6 Жетітөбе ауылдық округі
1) кірістер – 37 841 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджете сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 июля 2021 года № 11-2
Жуалынский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1 село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 166 166 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 62 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 189 тысяч тенге;
2) затраты – 176 662 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 10 496 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 39 033 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 952 тысяч тенге;
2) затраты – 39 674 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 641 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 83 563 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 925 тысяч тенге;
2) затраты – 84 592 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 029 тысяч тенге.
1.4 Боралдайский сельский округ
1) доходы – 30 792 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 957 тысяч тенге;
2) затраты – 31 057 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 265 тысяч тенге.
1.5 Биликульский сельский округ
1) доходы – 30 187 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 591 тысяч тенге;
2) затраты – 30 667 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 480 тысяч тенге.
1.6 Жетитюбинский сельский округ
1) доходы – 37 841 тысяч тенге, в том числе по: