Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 "2021-2023 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 17-2 шешімі
Жуалы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4887 болып тіркелген) "Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға Б.Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері" тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер – 155 094 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 111 915 мың теңге;
2) шығындар – 165 590 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 10 496 мың теңге.
1.2. Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 65 336 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 255 мың теңге;
2) шығындар – 65 979 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 643 мың теңге.
1.3. Ақсай ауылдық округі
1) кірістер – 94 089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 87 451 мың теңге;
2) шығындар – 95 123 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.
1.4. Боралдай ауылдық округі
1) кірістер – 37 537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 833 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 702 мың теңге;
2) шығындар – 37 971 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 434 мың теңге
1.5. Билікөл ауылдық округі
1) кірістер – 42 710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 114 мың теңге;
2) шығындар – 43 205 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 495 мың теңге
1.6. Жетітөбе ауылдық округі
1) кірістер – 47 953 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 декабря 2021 года № 17-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1. Аппарат акима села Б. Момышулы
1) доходы – 155 094 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 42 971 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 915 тысяч тенге;
2) затраты – 165 590 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 10 496 тысяч тенге.
1.2. Актюбинский сельский округ
1) доходы – 65 336 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 255 тысяч тенге;
2) затраты – 65 979 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 643 тысяч тенге.
1.3. Аксайский сельский округ
1) доходы – 94 089 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 451 тысяч тенге;
2) затраты – 95 123 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 034 тысяч тенге.
1.4. Боралдайский сельский округ
1) доходы – 37 537 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 833 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 702 тысяч тенге;
2) затраты – 37 971 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 434 тысяч тенге.
1.5. Биликульский сельский округ
1) доходы – 42 710 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 594 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 114 тысяч тенге;
2) затраты – 43 205 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 495 тысяч тенге.
1.6. Жетитюбинский сельский округ
1) доходы – 47 953 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 661 тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 0 тысяч тенге;