"2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 10-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №79-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы №9-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №23206 болып тіркелген) және аудан әкімінің 2021 жылдың 12 шілдесіндегі №1-12/1957 санды ұсыныс хатына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихаты Жамбыл облысы 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4877 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 31171 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25711 мың теңге;
шығындар – 34538 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – 3367 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3367 мың теңге;
қарыздар түсімі – мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3367 мың теңге.
келесідей тармақтармен 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13 толықтырылсын:
1-1. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -52954 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –24974 мың теңге;
шығындар –61588 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -8634 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8634 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8634 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года №80-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 16 июля 2021 года № 10-2
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", решения Меркенского районного маслихата от 25 июня 2021 года №9-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №23206) и на основании рекомендательного письмо акима района от 12июля 2021 года с №1-12/1957 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №80-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4877) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новои редакции
1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы –31171 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5410 тысяч тенге;
неналоговые поступления –50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –25711 тысяч тенге;
затраты –34538 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 3367 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3367 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3367 тысяч тенге.
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6,1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13 следующего содержания:
1-1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы – 52954 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27870 тысяч тенге;
неналоговые поступления –110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24974 тысяч тенге;
затраты –61588 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 8634 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 8634 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -8634 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы М.Көкрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 16 шілде № 10-2
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата М.Кокрекбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 16 июля 2021 года №10-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2