"2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 14-2 шешімі
Меркі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихаты 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4877 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
келесідей тармақтармен 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-5, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14 толықтырылсын:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 34270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28810 мың теңге;
шығындар – 37637 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – 3367 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3367 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3367 мың теңге.
1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 57343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29363 мың теңге;
шығындар – 65977 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – 8634 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8634 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8634 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №80-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 18 октября 2021 года № 14-2
Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №80-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4877) следующие изменения и дополнения:
Пункты 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы – 34270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28810 тысяч тенге;
затраты – 37637 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – 3367 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3367 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3367 тысяч тенге.
1-2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы – 57343 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27870 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29363 тысяч тенге;
затраты – 65977 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – 8634 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 8634 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8634 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Көкрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 18 қазандағы №14-2
шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 80-2шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата М. Кокрекбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 18 октября 2021 года №14-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 29 октября 2020 года № 80-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2