"2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 17-2 шешімі
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Талас ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 86-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Жамбыл облысы Талас ауданының 2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–854 051 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –96 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–757 604 мың теңге;
2) шығындар–880 524 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 473 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 473 мың теңге.

О внесении изменений в решение Жамбылской области Таласского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 86–2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2021 года № 17-2
Маслихат Таласского района Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2020 года № 86-2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4885) следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района Жамбылской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –854 051 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96 314 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 757 604 тенге;
2) затраты– 880 524 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 26 473 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 473 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–26 473 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2021 жылғы 09 желтоқсандағы
№ 17-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 86-2 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств–26 473 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 86-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 09 декабря 2021 года № 17-2
Бюджет города Каратау на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы