Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57/486 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 13/113 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №57/486 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №22017 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84570 мың теңге;
2) шығындар – 95988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7546 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7546 мың теңге.

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 57/486 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата от 19 ноября 2021 года № 13/113
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №57/486 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №22017) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84570 тысяч тенге;
2) затраты – 95988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7546 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7546 тысяч тенге.