Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69/4 "Ақтау кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 7/4 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69/4 "Ақтау кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21975 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 421 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 17 517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 404 194 мың теңге;
2) шығындар – 423 925 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 2 214 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 214 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Ақтау кентінің 2021 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 190 311 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2020 года № 69/4 "О бюджете поселка Актау на 2021-2023 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16 июля 2021 года № 7/4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2020 года № 69/4 "О бюджете поселка Актау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21975) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 421 711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 517 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 404 194 тысяч тенге;
2) затраты – 423 925 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 214 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 2 214 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2021 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 190 311 тысяч тенге согласно приложению 4.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4506
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4506
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4506
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
4506
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
10312
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
10312
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10312
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10312
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
10312
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2882
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына көрермендер залы үшін креслолар сатып алуға
7430

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4506
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4506
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4506
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
4506
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10312
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
10312
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10312
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10312
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
10312
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2882
на приобретение кресел для зрительного зала Коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
7430