Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69/4 "Ақтау кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 13/4 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғ 25 желтоқсандағы № 69/4 "Ақтау кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21975 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 417 881 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 14 517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 403 364 мың теңге;
2) шығындар – 420 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 2 214 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 214 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2020 года № 69/4 "О бюджете поселка Актау на 2021-2023 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 13/4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2020 года № 69/4 "О бюджете поселка Актау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21975) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 417 881 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 517 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 403 364 тысяч тенге;
2) затраты – 420 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 214 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 2 214 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. Ақтау кентінің 2021 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 189 481 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
Қарағанды облысы
Теміртау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 4 қарашадағы № 13/4 шешіміне
1-қосымша
Қарағанды облысы
Теміртау қалалық мәслихатының

"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2021 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 189 481 тысяч тенге согласно приложению 4.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата
Карагандинской области
от 4 ноября 2021 года
№ 13/4
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата
Карагандинской области

1813
8 кварталдың су құбырлары желілерін күрделі жөндеу
133217
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4506
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4506
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4506
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4506
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4506
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
4506
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9482
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
9482
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9482
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9482
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
9482
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2052
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына көрермендер залы үшін креслолар сатып алуға
7430

1813
капитальный ремонт водопроводных сетей 8 квартала
133217
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4506
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4506
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4506
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4506
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4506
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
4506
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9482
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
9482
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9482
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9482
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
9482
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2052
на приобретение кресел для зрительного зала Коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
7430