Балқаш қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/354 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 6/44 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/354 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6134 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 168 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 164 009 мың теңге;
2) шығындар – 174 458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 6178 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6178 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6178 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата № 44/354 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 июля 2021 года № 6/44. Прекращено действие в связи с истечением срока
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата № 44/354 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6134) следующие изменения:
1) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2021-2023 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 280 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2160 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2111 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 164 009 тысяч тенге;
2) затраты – 174 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 6178 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6178 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6178 тысяч тенге.";
2) приложение 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского маслихата