Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/354 "2021-2023 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 8/56 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/354 "2021-2023 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6134 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 44 587 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 206 мың теңге;
2) шығындар – 44 798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 211 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211 мың теңге.";
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 131 479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127 208 мың теңге;
2) шығындар – 137 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6178 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6178 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6178 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 44/354 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2021-2023 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 октября 2021 года № 8/56. Прекращено действие в связи с истечением срока
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 23 декабря 2020 года №44/354 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6134) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 587 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 381 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 206 тысяч тенге;
2) затраты – 44 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 211 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 211 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2021-2023 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 479 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2160 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2111 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 127 208 тысяч тенге;
2) затраты – 137 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6178 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6178 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6178 тысяч тенге.";