2022-2024 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2022-2024 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 105 494 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 105 098 мың теңге;
2) шығындар – 105 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 121 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 12.10.2022 № 17/131 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Гүлшат кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2022-2024 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 144 918 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 057 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 666 мың теңге;
2) шығындар – 164 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19785 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19785 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19785 мың теңге.

О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2022-2024 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2021 года № 9/66.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 494 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 396 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 105 098 тысяч тенге;
2) затраты – 105 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 121 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12.10.2022 № 17/131 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в составе бюджета поселка Гулшат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 144 918 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 53 057 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 195 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 89 666 тысяч тенге;
2) затраты – 164 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19785 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19785 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 12.10.2022 № 17/131 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 8 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№9/66 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Гүлшат кентінің бюджеті

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12.10.2022 № 17/131 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 8.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению Балхашского
городского маслихата
от 22 декабря 2021 года №9/66
Бюджет поселка Гулшат на 2022 год