2022-2023 жылдарға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарын басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/67 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жэне өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі №173 "Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №15090 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2022-2023 жылдарға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гулынат кенттері бойынша жайылымдарын басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық мәслихатының
2021 жылғы
22 желтоқсандағы № 9/67
шешімімен бекітілген
2022-2023 жылдарға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспар
Статистикалық мәліметтерге сәйкес, Балқаш өңірінде 64 шаруа қожалығы тіркелген, оларда 2910 бас ірі қара, 4490 бас ұсақ мал, 795 бас жылқы, 246 бас түйе бар. Жайылымдардың жалпы алаңына түсетін жүктеменің шекті рұқсат етілетін нормасына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларының шартты бастарына қайта есептегенде жайылымдық алқаптар бойынша тапшылық жоқ. Ірі ауылшаруашылық кәсіпорындары жоқ.
Жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар:
жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қараудың жай-күйі туралы мәліметтер;
ветеринариялық-санитариялық объектілер туралы мәліметтер;
ауыл шаруашылығы жануарларының түрлері мен жыныстық жас топтары бойынша қалыптастырылған үйірлердің, отарлардың, табындардың саны туралы деректер;
шалғайдағы жайылымдарда жаю үшін ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын қалыптастыру туралы мәліметтер.
2022-2023 жылдарға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарға:
1) жер қорын жер санаты бойынша бөлінуі 1 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
2) ветеринарлық-санитарлық объектілер жөнінде ақпарат 2 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
3) 2021 жылдың 1 шілдеге ауылшаруашылық мал басы саны жөнінде ақпарат 3 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

Об утверждении Плана по управлению пастбищами по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2022-2023 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2021 года № 9/67
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 "Об утверждении Правил рационального использования пастбищ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2022-2023 годы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Утвержден решением
Балхашского городского маслихата
от 22 декабря 2021 года
№ 9/67
План по управлению пастбищами и их использованию по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат на 2022-2023 годы
Согласно статистическим данным, в Балхашском регионе зарегистрировано 64 крестьянских хозяйства, у которых имеются 2910 голов крупного рогатого скота, 4490 голов мелкого рогатого скота, 795 голов лошадей, 246 голов верблюдов. Согласно предельно допустимой нормы нагрузки на общую площадь пастбищ в пересчете на условные головы сельскохозяйственных животных, дефицита по пастбищным угодьям не имеется. Крупных сельскохозяйственных предприятий не имеется.
План по управлению пастбищами и их использованию принимается с учетом:
сведений о состоянии геоботанического обследования пастбищ;
сведений о ветеринарно-санитарных объектах;
данных о количестве гуртов, отар, табунов, сформированных по видам и половозрастным группам сельскохозяйственных животных; сведений о формировании поголовья сельскохозяйственных животных для выпаса на отгонных пастбищах. План по управлению пастбищами и их использованию по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат на 2022-2023 годы включает в себя:
1) распределение земельного фонда по категориям земель представлена согласно приложения 1;
2) информация о ветеринарно-санитарных объектах представлена согласно приложения 2;
3) информация по численности поголовья сельскохозяйственных животных на 1 июля 2021 года представлена согласно приложения 3;

4) жайылымдардың жалпы ауданы үшін шекті рұқсат етілетін жүктеме нормасы 4 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
5) жайылымдарды пайдалану бойынша күнтізбелік жоспары 5 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
6) Балқаш қаласы үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы 6 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
7) Балқаш қаласы бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен аландары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы 7 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
8) Балқаш қаласы бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы 8 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
9) Гүлшат кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы 9 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
10) Гүлшат кенті бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы 10 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

4) предельно допустимая норма нагрузки на общую площадь пастбищ представлена согласно приложения 4;
5) календарный график по использованию пастбищ представлен согласно приложения 5;
6) схема пастбищеоборота, приемлемая по городу Балхаш представлена согласно приложения 6;
7) карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных объектов пастбищной инфраструктуры по городу Балхаш представлена согласно приложения 7;
8) схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по городу Балхаш представлена согласно приложения 8;
9) схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Гульшат представлена согласно приложения 9;
10) карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Гульшат представлена согласно приложения 10;

11) Гүлшат кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы 11 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
12) Саяқ кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы 12 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
13) Саяқ кенті бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы 13 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

11) схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Гульшат представлена согласно приложения 11;
12) схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Саяк представлена согласно приложения 12;
13) карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Саяк представлена согласно приложения 13;

14) Саяқ кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы 14 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
15) Балқаш қаласы бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) 15 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

14) схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Саяк представлена согласно приложения 14;
15) схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по городу Балхаш представлена согласно приложения 15;

16) Гүлшат кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) 16 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
17) Саяқ кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) 17 қосымшаға сәйкес ұсынылған;

16) схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Гульшат представлена согласно приложения 16;
17) схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Саяк представлена согласно приложения 17;

18) 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;
19) кент, ауылдық округтер аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы 21, 22, 23 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

18) схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья
сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц,
у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на
предоставляемые пастбища согласно приложениям 18, 19, 20;
19) схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на
отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не
обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка,
сельских округов согласно приложениям 21, 22, 23.
Приложение 1
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их

3,3/
1,5
14/
25
10/
14,5
2,8/
5,0
2,0/
2,9
16,8/
30
12/
17,4
19,6/
35
14/
20,3
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат
кенттері бойынша жайылымдарды
басқару және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 5 қосымша
Жайылымдарды пайдалану бойынша күнтізбелік жоспар
Жылдар
Өрістердің нөмірі
I
II
III
IV
1
Бір дүркін жайылым 25 сәуірден – 24 маусымға дейін
Бір дүркін жайылым
25 маусымнан – 24 тамызға дейін
Бір дүркін жайылым
25 тамыздан – 22 қазанға дейін
Демалып жатқан өріс
2
Демалып жатқан өріс
Бір дүркін жайылым
25 сәуірден – 24 маусымға дейін
Бір дүркін жайылым
25 маусымнан - 24 тамызға дейін
Бір дүркін жайылым
25 тамыздан – 22 қазанға дейін
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдардын басқару және
олардың пайдалану жөніндегі
Жоспарға 6 қосымша
Балқаш қаласы үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы
КЖК – көктемгі – жазғы – күзгі
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдардын басқару және
олардың пайдалану жөніндегі
Жоспарға 7 қосымша
Балқаш қаласы бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдақ, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 8 қосымша
Балқаш қаласы бойынша жайылым пайдаланушылардың су түгыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, қубырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 9 қосымша
Гүлшат кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы
КЖК – көктемгі – жазғы – күзгі
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 10 қосымша
Гүлшат кенті бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, онын ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 11 қосымша
Гүлшат кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтараға) қол жеткізу схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 12 қосымша
Саяқ кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы
КЖК – көктемгі – жазғы – күзгі
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 13 қосымша
Саяқ кенті бойынша жайлымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандарының картасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 14 қосымша
Саяқ кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару және суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтараға) қол жеткізу схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 15 қосымша
Балқаш қаласы бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 16 қосымша
Гүлшат кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 17 қосымша
Саяқ кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кентгері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 18 қосымша
Балқаш қаласының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кентгері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 19 қосымша
Гүлшат кентінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кентгері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 20 қосымша
Саяқ кентінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кентгері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 21 қосымша
Балқаш қаласының аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кентгері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 22 қосымша
Гүлшат кентінің аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
2022-2023 жылдарға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кентгері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 23 қосымша
Саяқ кентінің аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы

3,3/
1,5
14/
25
10/
14,5
2,8/
5,0
2,0/
2,9
16,8/
30
12/
17,4
19,6/
35
14/
20,3
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2022-2023 годы
Календарный график по использованию пастбищ
Годы
Номера полей
I
II
III
IV
1
Однократное стравливание с 25 апреля по 24 июня
Однократное стравливание с 25 июня по 24 августа
Однократное стравливание с
25 августа по 22 октября
Отдыхающее поле
2
Отдыхающее поле
Однократное стравливание с 25 апреля по 24 июня
Однократное стравливание с
25 июня по 24 августа
Однократное стравливание с
25 августа по 22 октября
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023 годы
Схема пастбищеоборота, приемлемая по городу Балхаш
ВЛО – Весеннее – летнее – осеннее
Приложение 7
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по городу Балхаш
Приложение 8
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по городу Балхаш
Приложение 9
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Гульшат
BJIO – Весеннее – летнее – осеннее
Приложение 10
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Гульшат
Приложение 11
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Гульшат
Приложение 12
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Саяк
ВЛО – Весеннее – летнее – осеннее
Приложение 13
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Саяк
Приложение 14
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Саяк
Приложение 15
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по городу Балхаш
Приложение 16
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Гульшат
Приложение 17
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Саяк
Приложение 18
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по городу Балхаш
Приложение 19
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по поселку Гульшат
Приложение 20
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по поселку Саяк
Приложение 21
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории города Балхаш
Приложение 22
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка Гульшат
Приложение 23
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2022-2023
годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка Саяк