Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 463 "2021 - 2023 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 51 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 463 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21965 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 706 755 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 932 мың теңге;
трансферттер түсімі – 684 568 мың теңге;
2) шығындар – 708 788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 033 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 033 мың теңге.";
2) 2 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 168 мың теңге;
2) шығындар – 31 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 599 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 599 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 463 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2021 - 2023 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 27 июля 2021 года № 51. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 463 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21965) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 706 755 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 932 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 684 568 тысяч тенге;
2) затраты – 708 788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 033 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 033 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 033 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 259 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 168 тысяч тенге;
2) затраты – 31 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 599 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 599 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

81857
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
5157
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
76700
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4799
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2942
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
1857
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
244064
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
45255
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
24568
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11341
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
162900
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
6638
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4993
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
645
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
1000
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті
240
Ағымдағы нысаналы трансферттер
240
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
240

81857
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5157
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
76700
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4799
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2942
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
1857
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
244064
Освещение улиц в населенных пунктах
45255
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
24568
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
11341
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
162900
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
6638
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4993
Капитальные расходы государственного органа
645
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
1000
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский
240
Целевые текущие трансферты
240
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
240
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
240