2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 185 037 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 046 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 152 691 мың теңге;
2) шығындар – 1 192 694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 657 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 660 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 210 мың теңге;
2) шығындар – 37 660 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2022 - 2024 годы
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2021 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 185 037 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 046 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 152 691 тысяч тенге;
2) затраты – 1 192 694 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7657 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 657 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 02.12.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 660 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 210 тысяч тенге;
2) затраты – 37 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттері бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 02.12.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков Жайрем и Шалгинский на 2022 год объем целевых текущих трансфертов из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков согласно приложению 7.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

6001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4128
оның ішінде:
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
3335
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
793
Ойын-сауық іс-шаралар үшін
35338
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7378
оның ішінде:
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационалдық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
7378
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
576603
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
331524
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
40221
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4785
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
112073
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
85000
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
222551
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2419
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз етуге
220132
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19723
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті
9045
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9045
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331
оның ішінде:
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
331
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
713
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
713
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8001
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
8001

6001
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4128
в том числе:
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
3335
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
793
На проведение зрелищных мероприятий
35338
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7378
в том числе:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
7378
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
576603
в том числе:
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
331524
Освещение улиц в населенных пунктах
40221
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4785
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
112073
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3000
Организация водоснабжения населенных пунктов
85000
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
222551
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2419
На обеспечение деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
220132
Капитальные расходы государственного органа
19723
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский:
9045
Целевые текущие трансферты
9045
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331
в том числе:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
331
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
в том числе:
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
713
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8001
в том числе:
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
8001