2022 - 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 295 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12 780 мың теңге;
2) шығындар – 20 308 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 7 013 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете поселка Жезказган на 2022 - 2024 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2021 года № 158. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 780 тысяч тенге;
2) затраты – 20 308 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 013 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 013 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 02.09.2022 № 208 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 12 780 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 02.09.2022 № 208 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 7 013 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 02.09.2022 № 208 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2022 год объем целевых текущих трансфертов, передаваемых из местного бюджета в бюджет поселка Жезказган в сумме 12 780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 02.09.2022 № 208 (вводится в действие с 01.01.2022).