Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54 сессиясының № 579 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 56 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54 сессиясының № 579 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21960 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 314 830 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 23 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 290 776 мың теңге;
2) шығындар – 326 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – минус 12 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 105 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 54 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 579 "О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2021 года № 56
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 579 "О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21960) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 314 830 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 704 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 290 776 тысяч тенге;
2) затраты – 326 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 105 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;