2022-2024 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 83 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 575 328 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 27 586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 663 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 428 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 546 651 мың теңге;
2) шығындар – 581 082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -5 754 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 754 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете поселка Актас на 2022-2024 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2021 года № 83.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 575 328 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 586 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 663 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 428 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 546 651 тысяч тенге;
2) затраты – 581 082 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге; погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 754 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 754 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 754 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 19.10.2022 № 178 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Кент бюджеті түсімдерінің құрамында Саран қаласының бюджетінен субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға – 515 244 мың теңге;
2023 жылға – 388 932 мың теңге;
2024 жылға - 401 057 мың теңге.

используемые остатки бюджетных средств – 5 754 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19.10.2022 № 178 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка предусмотрены субвенции из бюджета города Сарани, в том числе:
на 2022 год – 515 244 тысяч тенге;
на 2023 год – 388 932 тысяч тенге;
на 2024 год – 401 057 тысяч тенге.