Абай ауданы бойынша 2022-2023 жылдарға арналған жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 73/01 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы бойынша 2022-2023 жылдарға арналған жайылым айналымдарының схеманы, осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Абай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 18/01 "Абай ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5789 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде 2020 жылғы 9 сәуірдегі электрондық түрдегі жарияланған) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау негізгі салаға жетешілік ететін аудан әкімнің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданы әкімдігінің
2021 жылғы
21 желтоқсандағы
№ 73/01
қаулысына қосымша
2022-2023 жылдарға арналған Абай ауданы бойынша елді мекендердің жерлеріне арналған жайылым айналымдарының схемасы
1 - Есенгелді ауылдық округі
2 - Самарка ауылдық округі
3 - Дзержинский ауылдық округі
4 - Ильичевский ауылдық округі
5 - Қарағанды ауылдық округі
6 - Мичурин ауылдық округі
7 - Дубовка ауылдық округі
8 - Абай қаласы
9 - Қарабас кенті
10 - Көксу ауылдық округі
11 - Топар кенті
12 – Құлаайғыр ауылдық округі
13 - Южный кенті
14 – Кұрма ауылдық округі
15 - Ақбастау ауылдық округі

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Абайскому району на 2022-2023 годы
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 21 декабря 2021 года № 73/01. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О пастбищах", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Абайскому району на 2022-2023 годы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 8 апреля 2020 года № 18/01. "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Абайскому району (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5789, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 апреля 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение
к постановлению
акимата Абайского района
от 21 декабря 2021 года
№ 73/01
Схема пастбищеоборотов на землях населенных пунктов по Абайскому району на 2022-2023 годы
1 - Есенгельдинский сельский округ
2 - Самарский сельский округ
3 - Дзержинский сельский округ
4 - Ильичевский сельский округ
5 - Карагандинский сельский округ
6 - Мичуринский сельский округ
7 - Дубовский сельский округ
8 - город Абай
9 - поселок Карабас
10 - Коксунский сельский округ
11 - поселок Топар
12 - Кулаайгырский сельский округ
13 - поселок Южный
14 - Курминский сельский округ
15 - Акбастауский сельский округ