Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 74/768 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 15/139 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 74/768 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21992 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 724 217 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 631 612 мың теңге;
2) шығындар – 754 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 30 130 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 130 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 30 130 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 217 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 81 478 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 135 699 мың теңге;
2) шығындар – 232 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 74/768 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 ноября 2021 года № 15/139. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 74/768 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21992) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 724 217 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 712 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 631 612 тысяч тенге;
2) затраты – 754 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 30 130 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 130 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 130 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2021-2023 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 217 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81 478 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135 699 тысяч тенге;
2) затраты – 232 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 447 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 57, 60 қосымшалары осы шешімнің 19, 20 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қарашадағы
№ 15/139 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 2 447 тысяч тенге.";
приложения 57, 60 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 19, 20 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1
к решению Абайского районного
маслихата от 12 ноября 2021 года
№ 15/139
Приложение 1
к решению Абайского районного
маслихата от 28 декабря 2020 года