Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 468 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қарашадағы № 94 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №468 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне №6156 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 242409 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 384 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 233118 мың теңге;
2) шығындар – 258841 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 16432 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16432 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16432 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7703 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104945 мың теңге;
2) шығындар – 119375 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 6727 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6727 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6727 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 132991 мың теңге;
2) шығындар – 143378 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 468 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2021-2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 8 ноября 2021 года № 94
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 468 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6156) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 242409 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 384 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 233118 тысяч тенге;
2) затраты – 258841 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 16432 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16432 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16432 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112648 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7703 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 104945 тысяч тенге;
2) затраты – 119375 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 6727 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6727 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6727 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 139691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 132991 тысяч тенге;
2) затраты – 143378 тысяч тенге;