Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № VI-65/545 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № VII-12/92 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № VI-65/545 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6144 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 782616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 762186 мың теңге;
2) шығындар – 793579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10963 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10963 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қырғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58338 мың теңге;
2) шығындар – 61053 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -582 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 582 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 582 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № VI-65/545 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 15 ноября 2021 года № VII-12/92
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № VI-65/545 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6144) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 782616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 465 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 762186 тысяч тенге;
2) затраты – 793579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10963 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10963 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Киргизского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60471 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58338 тысяч тенге;
2) затраты – 61053 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -582 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 582 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 582 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

көрсетілген шешімге 1, 10, 16, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 49, 55, 61, 67, 70, 73, 76 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы аудандық мәслихаттың хатшысы С. Нүркенов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 15 қарашадағы
№ VII-12/92
шешіміне 1 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының

приложения 1, 10, 16, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 49, 55, 61, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Каркаралинского районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 15 ноября 2021 года
№ VII-12/92
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата