2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252 139 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 935 мың теңге;
трансферттер түсімі – 227 035 мың теңге;
2) шығындар – 253 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 745 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 745 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 198 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шұбаркөл кенті бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 039 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 755 мың теңге;
2) шығындар – 30 739 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 700 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 700 мың теңге.

О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2021 года № 100.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 252 139 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 227 035 тысяч тенге;
2) затраты – 253 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 745 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 745 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2022 № 198 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 755 тысяч тенге;
2) затраты – 30 739 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 700 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 700 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 198 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Мұзбел ауылы бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 858 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 240 мың теңге;
2) шығындар – 32 491 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 393 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 393 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 198 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Тассуат ауылы бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 708 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 091 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 237 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 380 мың теңге;
2) шығындар – 33 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 698 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 198 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 – 2024 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2022 № 198 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет села Мұзбел на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 098 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 858 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 240 тысяч тенге;
2) затраты – 32 491 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 393 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 393 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2022 № 198 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет села Тассуат на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 091 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 237 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 380 тысяч тенге;
2) затраты – 33 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 698 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2022 № 198 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет села Егінді на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: