Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 113 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21970 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 187 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 141 мың теңге;
2) шығындар – 117 118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 32 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 32 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32 931 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Пионер ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 422 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 557 мың теңге;
2) шығындар - 36 556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 6 134 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 966 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2021 года № 113. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 966 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21970), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 187 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 046 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 141 тысяч тенге;
2) затраты – 117 118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 32 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 931 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 931 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 422 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 865 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 557 тысяч тенге;
2) затраты – 36 556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 134 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 261 мың теңге.";
24 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"24. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдық округтар бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 3-1, 9-1, 12-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 33-1, 36-1, 39-1, 42-1, 45-1, 48-1, 51-1, 57-1, 60-1, 66-1, 69-1 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 64, 67 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 24-қосымшасына сәйкес 12-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 31-қосымшасына сәйкес 33-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 34-қосымшасына сәйкес 42-1-қосымшамен толықтырылсын;

используемые остатки бюджетных средств – 2 261тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселка, сельских округов на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 3-1, 9-1, 12-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 33-1, 36-1, 39-1, 42-1, 45-1, 48-1, 51-1, 57-1, 60-1, 66-1, 69-1.";
приложение 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 58, 61, 64, 67 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему решению;
дополнить приложением 12-1 согласно приложению 24 к настоящему решению;
дополнить приложением 33-1 согласно приложению 31 к настоящему решению;
дополнить приложением 42-1 согласно приложению 34 к настоящему решению;

433
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
28 қыркүйектегі № 113
шешіміне 23-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 9-1 қосымша
Пионер ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
2 122
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 122
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
2 122
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
922
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1 200
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
28 қыркүйектегі № 113
шешіміне 24-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 12-1 қосымша
Есіл ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1 450
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 450
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
1 450
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1 450
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
28 қыркүйектегі № 113
шешіміне 25-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 15-1 қосымша
Батпақты ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
4 202
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
4 202
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
4 202
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге

433
Приложение 23 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 28 сентября 2021 года
№113
Приложение 9-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря 2020 года
№ 966
Целевые трансферты Пионерского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 122
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 122
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
2 122
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
922
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1 200
Приложение 24 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 28 сентября 2021 года
№113
Приложение 12-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря 2020 года
№ 966
Целевые трансферты сельского округа Есиль на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1 450
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 450
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
1 450
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1 450
Приложение 25 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 28 сентября 2021 года
№113
Приложение 15-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря 2020 года
№ 966
Целевые трансферты Батпактинского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
4 202
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
4 202
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
4 202
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа