Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаровка кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 532 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 494 мың теңге;
2) шығындар – 134 518 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 11 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 11 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 385 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 11.11.2022 № 312 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Молодежный кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 690 мың теңге;
2) шығындар - 87 941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 2 671 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 157.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 133 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60 107 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 532 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 60 494 тысяч тенге;
2) затраты – 134 518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 385 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 385 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2022 № 312 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 270 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 57 690 тысяч тенге;
2) затраты – 87 941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 671 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 671 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

5. Батпақты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 17, 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 001 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 118 мың теңге;
2) шығындар - 93 779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 660 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 660 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 660 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 11.11.2022 № 312 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Сұңқар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 21, 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 322 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 709 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 613 мың теңге;
2) шығындар – 52 472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 150 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 150 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 12.10.2022 № 305 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Маржанкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 25, 26, 27, 28 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 17, 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 119 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 001 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 81 118 тысяч тенге;
2) затраты – 93 779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 660 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 660 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 660 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2022 № 312 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет сельского округа Сункар на 2022-2024 годы согласно приложениям 21, 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 322 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 709 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 50 613 тысяч тенге;
2) затраты – 52 472 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 12.10.2022 № 305 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26, 27, 28 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 970 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 970 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 11.11.2022 № 312 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен нысаналы трансферттер қосымшаға сәйкес ескерілсін 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68, 72, 76, 80, 84, 88 және 92.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 970 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11.11.2022 № 312 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджетов поселков, сельских округов на 2022 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 68, 72, 76, 80, 84, 88 и 92.