Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 9/124 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 274803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13441 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 686 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 260676 мың теңге;
2) шығындар – 293426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18623 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 17/188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 306678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 133 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1530 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 280540 мың теңге;
2) шығындар – 382458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75780 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 17/188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении бюджетов на 2022-2024 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2021 года № 9/124.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 274803 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13441 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 686 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 260676 тысяч тенге;
2) затраты – 293426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18623 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2022 № 17/188 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 306678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24475 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 133 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1530 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 280540 тысяч тенге;
2) затраты – 382458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2022 № 17/188 (вводится в действие с 01.01.2022).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 616 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 17/188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 9/124 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 616 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2022 № 17/188 (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение 1 к решению
Шетского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №9/124
Бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2022 год