"2021-2023 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 420-73/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 73-12/3 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 420-73/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7980 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 69 732,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 009,0 мың теңге;
2) шығындар – 71 726,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 994,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 420-73/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 октября 2021 года № 73-12/3. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2020 года № 420-73/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7980) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 69 732,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 579,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 009,0 тысяч тенге;
2) расходы – 71 726,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 994,5;