2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 98-16/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 317 666,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 85 688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 231 902,0 мың теңге;
2) шығындар – 328 263,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 597,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 10 597,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете поселка Тасбугет на 2022-2024 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 98-16/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 317 666,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85 688,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 902,0 тысяч тенге;
2) расходы – 328 263,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 597,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 597,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –10 597,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.11.2022 № 186-27/1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2022 жылға – 86 625,0 мың теңге, 2023 жылға – 86 428,0 мың теңге, 2024 жылға – 85 826,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес беікітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 10 597,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.11.2022 № 186-27/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2022 год – 86 625,0 тысяч тенге, на 2023 год – 86 428,0 тысяч тенге, на 2024 год – 85 826,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2022 год согласно приложению 4.