Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 479 "2021-2023 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 100 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 479 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8110 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Арал қаласы бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 342 875,7мың теңге;
салықтық түсімдер – 66 322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –780 мың теңге;
трансферттер түсімі –275 773,7 мың теңге;
2) шығындар –363 218,2мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Аральск на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 479
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 100. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Аральск на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 479 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8110) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Аральск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 342 875,7 тысяч тенге;
налоговые поступления – 66 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 275 773,7тысяч тенге;
2) затраты – 363 218,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;