Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 459 "2021-2023 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 103 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округі бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 459 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8059 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 306,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 556 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 205 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 30 545,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 035,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Аралкум на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 459
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 103. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Аралкум на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 459 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8059) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аралкум на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 306,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 556 тысяч тенге;
неналоговые посупления- 205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 545 тысяч тенге;
2) затраты – 34 035,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;