Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 463 "2021-2023 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 104 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 463 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8116 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақирек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 328 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімдері – 33 923 мың теңге,
2) шығындар – 35 525 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акирек на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 463
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 104. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акирек на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 463 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8116) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акирек на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 328 тысяч тенге; в том числе:
налоговые поступления – 1 223 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 33 923 тысяч тенге;
2) затраты – 35 525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197 мың теңге".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 104 шешіміне қосымша
Арал аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197 тысяч тенге".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
от 10 сентября 2021 года № 104
Приложение 1
к решению Аральского районного маслихата