Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 468 "2021-2023 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 170 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 468 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8112 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 558,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімі –56 743,2 мың теңге;
2) шығындар – 61 426,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области № 468 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2021 года № 170
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 468 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8112) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Камыстыбас на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 558,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56 743,2 тысяч тенге;
2) затраты – 61 426,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;