2022-2024 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 184 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 207 мың теңге;
салықтық түсімдер – 17 303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер - 2 460 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95 444 мың теңге;
2) шығындар – 116 216,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О бюджете поселка Саксаульск на 2022-2024 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 184. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 207 тысяч тенге;
налоговые поступления – 17 303 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала - 2 460 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 444 тысяч тенге;
2) затраты – 116 216,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1009,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1009,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 317 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -1009,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1009,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2022 № 317 (вводится в действие с 01.01.2022).