"2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқстандағы №546 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 68 шешімі
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 546 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7968 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2316 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 55298 мың теңге;
2) шығындар – 58503 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 889 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №546 "О бюджете сельского округа Алга на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 июля 2021 года № 68
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 546 "О бюджете сельского округа Алга на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7968) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57614 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2316 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55298 тысяч тенге;
2) затраты – 58503 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 889 тысяч тенге.".

2-тармақтың 1), 2), тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 12716 мың теңге;
2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 882 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының

Подпункты 1), 2), пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 12716 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 882 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение решению
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата