Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 562 "2021-2023 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 82 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 562 "2021-2023 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7981 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54337,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1124 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 53213,8 мың теңге;
2) шығындар – 54795,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -458 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тасарык на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 562
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 июля 2021 года № 82. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тасарык на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 562 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7981) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тасарык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 54337,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1124 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53213,8 тысяч тенге;
2) затраты – 54795,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -458 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 458 мың теңге.".
2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) абаттандыруға, жарықтандыруға 3038,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458 тысяч тенге.".
Подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) на благоустройство, на освещение 3038,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата