Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 98 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 544 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7974 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 198249,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 383 мың теңге;
трансферттер түсімі – 182878,1 мың теңге;
2) шығындар – 200643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 544
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 98. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 544 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7974) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 198249,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14988 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 383 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182878,1 тысяч тенге;
2) затраты – 200643 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2393,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2393,9 мың теңге.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж. Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" қыркүйектегі
№ 98 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 544 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5) дефицит (профицит) бюджета – -2393,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2393,9 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж. Коланова
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "10" сентября 2021 года № 98
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года № 544
Бюджет на 2021 год города Казалинска
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование