Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 553 "2021-2023 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 136 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 553 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7993 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округі бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95362,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 206 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93040,5 мың теңге;
2) шығындар – 96287,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -925 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 925 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 9274 мың теңге;
2) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 25676 мың теңге;
3) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 1453,5 мың теңге;
4) мәдениет саласы 131 мың теңге".
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 553
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 136
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 553 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7993) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить в бюджет сельского округа Карашенгель на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 95362,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 206 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93040,5 тысяч тенге;
2) затраты – 96287,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -925 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 925 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 9274 тысяч тенге;
2) на средный ремонт транспортной инфраструктуры 25676 тысяч тенге;
3) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 1453,5 тысяч тенге;
4) сфера культуры 131 тысяч тенге".
Пункт 3-1 изложить в новой редакции:

"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 3507 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "11" қарашадағы
№ 136 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 553 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 3507 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 11 ноября 2021 года № 136
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 553
Бюджет на 2021 год сельского округа Карашенгель
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование