Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқстандағы № 546 "2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 162 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 546 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7968 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3116 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 60672 мың теңге;
2) шығындар – 64677 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 889 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 12716 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 546
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 162
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 546 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7968) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63788 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60672 тысяч тенге;
2) затраты – 64677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 889 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 12716 тысяч тенге;

2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 604 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "09" желтоқсандағы
№ 162 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 546 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 604 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "09" декабря 2021 года № 162
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 546
Бюджет на 2021 год сельского округа Алга
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование