Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 550 "2021-2023 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 164 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 550 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7999 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49639 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1273 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 532 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 47834 мың теңге;
2) шығындар – 50645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1006 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1006
мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 1000 мың теңге;
2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 200 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозколь на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 550
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 164
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозколь на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 550 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7999) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бозколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49639 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1273 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 532 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47834 тысяч тенге;
2) затраты – 50645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1006;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1006 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 1000 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 200 тысяч тенге;

3) мәдениет саласы 187 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "09" желтоқсандағы
№ 164 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 550 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3) сфера культуры 187 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "09" декабря 2021 года №164
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года №550
Бюджет на 2021 год сельского округа Бозколь
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование