Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 561 "2021-2023 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 169 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 561 "2021-2023 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7988 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1217 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60515 мың теңге;
2) шығындар – 62097 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 365 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 4156 мың теңге;
2) әкімі аппаратының қызметің қамтамасыз ету шығындарына 905 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 561
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 169. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 561 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7988) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарыколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61732 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1217 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60515 тысяч тенге;
2) затраты – 62097 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -365 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365 тысяч тенге.".
Пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 4156 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 905 тысяч тенге;

3) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 5600 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "09" желтоқсандағы
№ 169 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 561 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3) на средный ремонт транспортной инфраструктуры 5600 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "09" декабря 2021 года № 169
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года № 561
Бюджет на 2021 год сельского округа Сарыколь
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование