2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220353 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14623 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10263 мың теңге;
трансферттер түсімі – 195009мың теңге;
2) шығындар – 224643,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4290,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4290,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4290,1 мың теңге.

О бюджете города Казалинск на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 183. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 220353тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14623тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10263 тенге;
поступления трансфертов – 195009тысяч тенге;
2) затраты – 224643,1тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -4290,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4290,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4290,1 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 303 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 303 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету города Казалинск за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету города Казалинск за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету города Казалинск за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж. Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Бюджет на 2022 год города Казалинск

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 303 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
17 270
12 110
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
8 521
6 856
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
4 800
4 773
3
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
3 949
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№183 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 936
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
8 936
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 303 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
25 394
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 075
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
400
3
Қазалы қаласына аяқ су айдауға дизельді жылжымалы насос сатып алуға
3 393
4
Қазалы қалалық "Жастар ресурстық орталығы" КММ-гі 1-бірлік инспектор лауазымын Қазалы қаласы әкімінің аппаратына әдіскер лауазымына ауыстыру үшін ұстау шығындарына
1 958
5
Әкім аппараты теңгеріміндегі Г.Шляпин көшесі №17 үйде орналасқан "Кітапхана" ғимаратын жөндеу жұмыстарын жүргізуге

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 303 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
17 270
12 110
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 521
6 856
2
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
4 800
4 773
3
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
3 949
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету города Казалинск за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
8 936
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
8 936
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету города Казалинск за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 303 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
25 394
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 420
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
400
3
На приобретение дизельного передвижного насоса для перекачки воды в г. Казалинск
3 393
4
На затраты на содержание КГУ "Молодежный ресурсный центр" города Казалинска 1 единицы для перевода должности инспектора в Аппарат акима города Казалинска на должность методиста
1 958
5
На проведение работ по ремонту здания "библиотека", расположенного на балансе аппарата акима по улице Г. Шляпина, дом №17

5 652
6
Қазалы қалалық мәдениет Үйіне 1 бірлік мәдени ұйымдастырушы штатын бөлуге
1 312
7
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарға арналған жер учаскесін қоршау жұмыстарына
6 104
8
Қазалы қаласы көшелерінің жаяу жүргіншілер жолдарын қысқы маусымда тазалау жұмыстарына
500

5 652
6
На распределение 1 единицы штата культорганизатора Казалинского городского Дома культуры
1 312
7
Работы по ограждению земельного участка для твердых бытовых отходов в г. Казалы Казалинского района Кызылординской области
6 104
8
На работы по очистке пешеходных дорожек улиц города Казалы в зимний период
500