2022-2024 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 184 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжонаауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56556 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1764 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53093 мың теңге;
2) шығындар – 56890,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -334,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 334,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 334,2 мың теңге.

О бюджете сельского округа Акжона на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 184.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжона на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56556тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1699 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 1764 тенге;
поступления трансфертов – 53093 тысяч тенге;
2) затраты – 56890,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-334,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 334,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 334,2 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.09.2022 № 274 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2022 № 274 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Акжона за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Акжона за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Акжона за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 184
Бюджет на 2022 год сельского округа Акжона

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.09.2022 № 274 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 388
2 664
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 956
2 664
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 432
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 397
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 397
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.09.2022 № 274 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 658
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 589
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 184
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Акжона за счет средств республиканского бюджета и за счет гарантированных трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2022 № 274 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
3 388
2 664
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 956
2 664
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 432
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 184
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Акжона за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 397
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
5 397
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 184
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Акжона за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2022 № 274 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 658
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 589
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"

200
3
Майдакөл ауылынан Жастар алаңына күтіп ұстауға
560
4
Майдакөл ауылынын ауылдық клуб ғимаратының құрылысын бастау үшін жерге орналастыру жобасын және сәйкестендіру құжатын рәсімдеуге
309
5
2021 жылы ауылда электр желілері жөндеуден өткізіліп, қосымша 96 жарық шамдарының қосылуына байланысты күтіп ұстауы мен электр энергиясына ақы төлеуге
1 000

200
3
На содержание площади "Жастар" в селе Майдаколь
560
4
На оформление землеустроительного проекта и идентификационного документа для начала строительства здания "сельского клуба Майдаколь"
309
5
В 2021 году на оплату содержания и электроэнергии в связи с ремонтом электросетей в селе, подключением дополнительных 96 светильников
1 000